KEYENCE Corp LR-TB2000C Sensor
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
Keyence Lr-Tb2000call-Purpose Lr-T Laser Scannerdetection Distance : 60Mm ... 2000Mmlight Source Type: Class-2 Red Laser (660Nm)4-Pin Straight Male M12 Connectionsupply Voltage: 20V ... 30V Dcambient Current Comsumption: 45Ma